گرفتن تیک آبی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستا

اینستاگرام به عنوان یک رسانه ی اجتماعی در حال گسترش روز افزون اکانت های مختلف برند های رسمی و افراد معروف است. تشخیص این موضوع که بتوان اکانت رسمی مربوط به افراد معروف و یا برند های مشهور را از اکانت های فیک و تقلبی موجود در بازار تشخیص داد، کار دشواری است. در بیشتر شبکه های اجتماعی قابلیتی به نام  Verified Badgeوجود دارد که به کمک آن می توان اکانت رسمی را از اکانت تقلبی تشخیص داد و این رویه توسط یک تیک آبی امکان پذیر است.

حال این سوال مطرح می شود که شیوه ی گرفتن تیک آبی اینستا به چه صورت است و به کمک چه راهکارهایی می توان اکانت خود را در اینستاگرام تایید نمود. پیش از این افرادی بودند که در این زمینه تخصص داشتن و برای گرفتن تیک آبی اینستا هزینه های زیادی نیز دریافت می کردند ولی اکنون می خواهیم آموزش دهیم که چگونه بتوان به سادگی اقدام به گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه با گوشی نمود و هزینه ی اضافه ای در این زمینه نیز پرداخت نکرد.

در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم که چگونه می توان فرایند گرفتن تیک آبی اینستا را انجام داد و اگر اکانت شما تمامی شرایط مورد نظر برای گرفتن تیک آبی  را دارد، بتوان به راحتی دریافت تیک آبی اینستاگرام را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داد.

اگه بخوام بدون تعارف بگم و همون طور خودتم احتمالا حدس زدی این مسیر خیلی بالا و پایین داره و ممکنه کُلی زحمت بکشی و به نتیجه نرسی اگه دوست داری راهنمایی واضح در باره گرفتن تیک اینستاگرام به صورت اصولی بدونی به واتس اپ من به شماره من 09035066351 پیام بده تا بهت مراحلش رو به صورت دقیق توضیح بدم.

البته کاملا بستگی داره تیک آبی واقعی بخوای یا فیک تیک آبی تقلبی اینستاگرام رو تو زمان کم میشه اوکی کرد ولی تیک آبی اصلی مراحل خاص خودش رو داره.

یه چی میخوام بگم شاید باورت نشه ولی حتی اگه یه آدم معمولی هم باشی و هیچ معروفیت خاصی نداشته باشی امکان این وجود داره که تیک آبی بگیری.

گرفتن تیک آبی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستا

تیک آبی اینستاگرام به چه معناست؟

تیک آبی ( Verified Badge ) در واقع یک تیک آبی رنگ است که پس از طی کردن فرایند گرفتن تیک آبی اینستا در کنار تصویر اکانت اینستاگرام قرار می گیرد. این تیک آبی به این معناست که اکانت رو به رو، یک اکانت کاملا رسمی است و از تمامی اکانت های فیک با همین نام قابل جدا شدن است. به طور کلی می توان بیان کرد که کلیه ی اکانت هایی که دارای تیک آبی هستند، در واقع قبلا درخواست تیک آبی اینستاگرام را ارسال نموده اند و اکانت شان شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام را داشته است. نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام به صورت خلاصه بدین صورت است که برای رسمی کردن اکانت و دریافت تاییدیه از فرد اطلاعاتی مانند نام، تصویر پاسپورت، نوع و زمینه ی فعالیت اکانت و صاحب اکانت، گواهینامه و سایر مدارک هویتی دریافت می شود. تمامی این اطلاعات برای آن است که نشان دهد هویت صاحب اکانت با هویت فرد درخواست دهنده یکی بوده و این اکانت معتبر است. در نتیجه اگر در اینستاگرام با چندین اکانت مختلف ولی با نام یک فرد معروف و یا برند رسمی رو به رو شدید  ، اکانتی معتبر خواهد بود که دارای تیک آبی است.

علاوه بر اینستاگرام سایر شبکه های اجتماعی هم از قابلیت تیک آبی برای مشخص کردن اکانت رسمی استفاده می کنند. در ادامه آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام را بیان خواهیم کرد و در مورد آن توضیح می دهیم.

برای گرفتن تیک آبی در تلگرام کلیک کنید

گرفتن تیک آبی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستا چه مزایایی دارد؟

بسیاری از کاربران فضای مجازی برای تشخیص اکانت اصلی یک چهره ی مشهور دچار مشکل می شوند. زیرا ممکن است در فضای مجازی اکانت های فیک زیادی با نام آن فرد وجود داشته باشد که اینستاگرام نیز قادر نخواهد بود این اکانت های فیک را تشخیص دهد. در نتیجه گرفتن تیک آبی اینستا به کاربران کمک می کند تا اکانت های فیک را تشخیص دهند و فقط اکانت اصلی فرد معروف یا برند مخصوص را دنبال نمایند. ترفند گرفتن تیک آبی اینستاگرام از موضوعات مورد توجه کاربران است.

گرفتن تیک آبی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستا

چه افرادی جزء واجدین شرایط گرفتن تیک آبی اینستا هستند ؟

اینستاگرام رسما اعلام نموده است که تیک آبی را فقط به چهره های معروف ( اصطلاحا سلبریتی )، نهاد های دولتی و برند های معتبر می دهد ولی شاهد هستیم که افراد دیگری نیز با داشتن شرایط خاص و ویژه گرفتن تیک آبی اینستا اقدام به دریافت آن می کنند. لازم به ذکر است که نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام کار سخت و طاقت فرسایی است و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد. این شرایط به نحوی است که حتی چهره های معروف که خود اینستا آن ها را در لیست افراد واجد شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام  قرار داده است هم برای گرفتن تیک آبی اینستا با مشکل روبرو می شوند و نمی توانند این کار را به راحتی انجام دهند. اما لازم است این نکته را بدانید که اینستاگرام در اعطای تیک آبی اینستاگرام رایگان دقیق عمل نمی کند و حتی بعضی از پیج ها با تعداد فالوور میلیونی فاقد تیک آبی هستند و در مقابل صفحه هایی با چند هزار فالوور و بدون هیچ پستی توانسته اند فرایند گرفتن تیک آبی اینستا را به خوبی پشت سر بگذارند و در این حوزه موفق عمل کنند. بهتر است بدانید که علاوه بر طی کردن این پروسه برای گرفتن تیک آبی اینستا، می توانید تیک آبی اینستا را در بازار سیاه خریداری نمایید.

پس بهتر است بگویم مهم ترین شرط برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه با گوشی آن است که یا معتبر باشید و یا اینکه نشان دهید که معتبر هستید. در نتیجه شرط اصلی معتبر بودن است نه سلبریتی بودن و یا صاحب برند خاصی بودن!

گرفتن تیک آبی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستا

برای گرفتن تیک آبی در فیسبوک کلیک کنید

ترفند گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در ادامه راهکارهایی را بیان می کنیم تا به کمک آن ها شانس گرفتن تیک آبی اینستا را افزایش دهید. تایید اکانت اینستاگرام به راحتی امکان پذیر نیست و گاهی ممکن است چندین ماه زمان ببرد. اما ترفند هایی وجود دارد که می توان این زمان را به طرز چشمگیری کاهش داد. در ادامه تمامی این راهکارها برای گرفتن تیک آبی اینستا را بیان می کنیم و در مورد هر یک از آن ها اختصارا توضیح می دهیم.

1- برای اکانت مورد نظر تان صفحات تقلبی بسازید

لزوم دریافت تیک آبی اینستاگرام برای مشخص کردن صفحه ی اصلی از صفحات تقلبی است. در نتیجه اگر اکانت مورد نظر شما صفحه ی تقلبی نداشته باشد، پس لزومی برای گرفتن تیک آبی اینستا وجود ندارد. افراد معروف طبیعتا اکانت های فیک زیادی مشابه اکانت اصلی آن ها ساخته می شود. همین اکانت های تقلبی به شما کمک می کند تا زودتر بتوانید اقدام به گرفتن تیک آبی اینستا نمایید. اما اگر فرد معروفی نیستید و به هر قیمتی می خواهید درخواست تیک آبی اینستاگرام ارسال نمایید پس بهتر است چندین اکانت فیک برای خودتان ایجاد نمایید و بدین ترتیب شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام را برای خود مساعد تر نمایید.

برای ساخت اکانت فیک اینستاگرام باید پیجی مشابه پیج اصلی خود ایجاد نمایید و از اطلاعات و عکس های مشابه اکانت اصلی در آن استفاده کنید. این پیج باید کاملا شبیه به پیج اصلی تان باشد. بهتر است چندین اکانت تقلبی بسازید و در آن اکانت ها بیشتر از پیج اصلی فعالیت داشته باشید. بدین صورت اینستاگرام را مجاب خواهید کرد که شرایط لازم برای گرفتن تیک آبی اینستا را خواهید داشت، زیرا می خواهید خود را در میان سایر اکانت های تقلبی موجود، معتبر تر نشان دهید و دریافت تیک آبی اینستاگرام تنها راه موجود است.

2- سعی کنید محبوبیت بالایی در اینستاگرام به دست آورید.

راه دیگری که به شما برای گرفتن تیک آبی اینستا کمک می کند محبوبیت بالاست. به طور طبیعی اگر در اینستاگرام فعالیت بالایی داشته باشید و محبوب باشید، فالوور  بالایی نیز به دست خواهید آورد. بنابراین از راهکارهای درست استفاده نمایید و محبوبیت بالایی در بین کاربران به دست آورید. تعداد فالوور بالا نشان دهنده ی محبوبیت پیج شما در اینستاگرام است. بالا بردن فالوور از روش هایی مثل خرید فالوور امکان پذیر است و ممکن است یک روزه تعداد فالوور از عدد هزار به چندین هزار برسد ولی لازم است بدانید که خرید فالوور برای بالا بردن محبوبیت کار جالبی نیست و بد تر آن که اینستاگرام به راحتی فالوور های تقلبی را شناسایی می کند و ممکن  است با خرید فالوور فیک، فرایند گرفتن تیک آبی اینستا با مشکل روبرو شود.

گرفتن تیک آبی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستا

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام و دریافت راهنمایی به شماره 09035066351 در واتس اپ پیام بده

شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام کار سخت و پیچیده ای است. بنابراین قبل از ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام باید شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام را به خوبی بدانید و با آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید. زیرا اگر برای اینستاگرام درخواست تیک آبی اینستاگرام ارسال نمایید و درخواست تان رد شود، تا یک ماه بعد از رد صلاحیت امکان ارسال مجدد درخواست تیک آبی اینستاگرام را نخواهید داشت و فرایند گرفتن تیک آبی اینستا کمی پیچیده و زمان بر خواهد شد. بنابراین قبل از ارسال درخواست حتما شرایط زیر را در نظر بگیرید و چنانچه این شرایط را دارید اقدام به ارسال درخواست گرفتن تیک آبی اینستا نمایید.

1-  اکانت مورد نظر باید به اندازه ی کافی اعتبار داشته باشد. بنابراین برای اکانت هایی که جنبه ی سرگرمی دارند و یا اقدام به انتشار مطالب زرد می کنند نمی توان تیک آبی دریافت نمود.

2- بهتر است اکانت مورد نظر یک اکانت منحصر به فرد باشد. اکانت منحصر به فرد یعنی متعلق به فرد یا مرتبط با کسب و کارش باشد.  اگر یک فرد یا یک کسب و کار چندین اکانت داشته باشد، فقط یکی از آن ها می تواند تیک آبی دریافت نماید.

3- برای گرفتن تیک آبی اینستا باید اکانت از همه  نظر کامل باشد و اطلاعاتی همانند نام، تصویر پروفایل و بیوگرافی و اطلاعات هویتی از این دست داشته باشد. همچنین اکانت مورد نظر باید حداقل یک پست داشته باشد تا بتوان گفت شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام را دارا می باشد. داشتن اطلاعات هویتی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است و معتبر بودن اکانت را نشان می دهد.

4- اکانت باید شناخته شده باشد و فعالیت بالایی داشته باشد و از طرفی توسط افراد مختلف مورد جست و جو قرار گرفته باشد.

 

با داشتن شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام می توانید درخواست تان را مبنی بر گرفتن تیک آبی اینستا ارسال نمایید. این درخواست برای بخش پشتیبانی اینستاگرام ارسال می گردد و بخش پشتیبانی  با در نظر گرفتن شرایط بالا و انجام بررسی های لازم، اقدام به اعطای تیک آبی اینستاگرام می نماید. گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه با گوشی قابل انجام است و اگر شرایط بالا وجود داشته باشد این کار به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

گرفتن تیک آبی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستا

بعد از ارسال درخواست، تضمینی مبنی بر تایید رسمی توسط اینستاگرام وجود ندارد. لازم است مجددا یادآوری کنیم که اینستاگرام بیان نموده است که این نشان اعتبار را به افراد معروف، شخصیت های اجتماعی و عمومی و برندهای تجاری و جهانی خواهد داد.  بنابراین باید به این مطلب توجه نمود که اکانت باید منحصر به فرد باشد و فالوور بالایی داشته باشد. علاوه بر این ها برای سایر افراد قابل توجه بوده و از محبوبیت زیادی برخوردار باشد.

در نتیجه صرفا با ارسال یک درخواست، انتظار گرفتن تیک آبی اینستا را نداشته باشید. بیان کردیم که هر چه شرایط بالاتری برای دریافت تیک آبی داشته باشید، شانس بالاتری از این نظر خواهید داشت. پس بهتر است قبل از ارسال درخواست فرایند  اعتبار بخشی به پیج خود را کامل نمایید. اطلاعات هویتی خود را کامل کنید. سعی کنید پیجی کاملا منحصر به فرد داشته باشید و در نهایت اقدام به ارسال درخواست برای گرفتن تیک آبی اینستا نمایید.

منبع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا